Producenci
O firmie

Grast & MTB to rodzinna firma, która została założona w 1990 roku przez Teresę Sendor i od początku działalności skupia się na handlu  asortymentem z zakresu wyposażenia łazienki, techniki grzewczej i instalacyjnej. Wraz ze zmieniającym się rynkiem i wymaganiami Klientów Firma sukcesywnie wzbogacała swoją ofertę, zasadniczy nacisk zawsze kładąc na sprzedaż produktów markowych, renomowanych producentów, o wysokiej jakości.

 

 

Współpracujemy z wieloma producentami z całego świata, co pozwala nam dostosować się do potrzeb i budżetu każdego z naszych Klientów. Oferujemy między innymi asortyment:

 

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

  

WYPOSAŻENIE KOTŁOWNI

 

INSTALACJE

 


 

Zapraszamy także do naszych stacjonarnych punktów sprzedaży:

  

 Salon Wyposażenia Łazienek 
Hurtownia instalacyjno-sanitarna
Piaseczno, Gen. Okulickiego 21

 

 

 


 

Odrobina historii 

W 1990 roku, korzystając z fali powszechnej prywatyzacji i z doświadczeń zdobytych w poprzedniej pracy Teresa Sendor z bratem i jego żoną postanowili rozpocząć działalność gospodarczą. Tak powstało MTB, pierwsza Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna w Warszawie Radości. A zaczęło się od… udanej transakcji zakupu i sprzedaży 300 zlewozmywaków! 

Firma zaczynała – jak większość – w rodzinnym garażu. W niedługim czasie zatrudnieni zostali pierwsi pracownicy. W 1992 roku założona została druga firma rodzinna: GRAST. Po trzech latach nastąpiły zmiany w strukturze własnościowej firmy i już jako Hurtownia Grast & MTB, 15 września 1993 roku przeprowadziła się do Warszawy. Od 1995 roku funkcjonuje Sklep Firmowy na Jagiellońskiej 2, od 2001 roku hurtownia w Piasecznie, przy ul. Gen. Okulickiego a od 2008 roku oddział przy ul. Julianowskiej.

Jak przystało na firmę rodzinną, właściciele firmy zadbali, by firmę przekazać w ręce fachowo przygotowanego nowego pokolenia. Od 1997 roku w firmie już na stałe pracuje córka Państwa Sendor: Anna, a w 2000 roku do firmy dołączył jej mąż, Zbyszek Urban. W roku 2011 nastąpiło formalne przekazanie kierowanie firmą obecnej Prezes Annie Sendor-Urban.

 

Tak było kiedyś ....

Wspomnień czar

 

Tak jest teraz ...

 

 

Dajemy Klientom to, czego najbardziej potrzebują:
bezpieczeństwo transakcji, markowy towar, atrakcyjne ceny, transport
i dużo wartości dodanej w postaci ogromnej kompleksowej wiedzy doradców i handlowców.

 

W Grast&MTB doradzimy przy zakupie systemów ogrzewania domu i mieszkania, doborze instalacji ogrzewania podłogowego, energooszczędnych grzejników, kotła kondensacyjnego, pompy ciepła czy rekuperacji.

 

Firmy Rodzinne


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl